Whatsapp Canlı Destek Butonu
loader
blog_img
Mücadele programları

YAŞAMSAL PROGRAMLAR

Apartman site, ev, villa ve yazlıklar gibi yaşam mahalleri böcekler için her türlü konfora sahiptir. Bu faktörlerden bazıları su, gıda, barınak ve ısıdır. 

Sorunuza ve şartlara göre jel, spreyleme veya Sisleme sistemi uygulanacaktır. 

1-) Kemirgenler için Koruyucu İstasyon Sistemi kurulur.

2-) Toplu konutlarda  karasinek sivrisinek, uçkun mücadelesi açık alan aplikasyon programı.

3-) Su deposu temizliği ve dezenfeksiyonu, klor ve ph kontrolleri yapılır.

4-) Site ve apartmanların tüm zararlılarına karşı paket program hizmetlerini sunar.

 

ENDÜSTRİYEL ALANDA PROĞRAM VE ÇÖZÜMLERi;  

Her endüstrinin kendine özel hazırlanmış zararlı programına ihtiyacı vardır. Pest kontrolün, iş dünyası programları iş yeriniz için özel çözümler ve seçenekler getirir. İş yerleri diğer yaşam yerlerine göre daha karmaşıktır. Zira her iş yeri farklıdır, değişik düzen, üretim ve çalışma sistemine sahiptir. Bu nedenle farklı program, pest kontroller ve çözümler uygulamak gerekir. 


Ayrıca periyodik, kontrollü, olabileceklere karşı hazırlıklı, başarılı ve her şeyden önce de iş yeri özelliğine uygun özel çözümlü teknik ve bilim sel yapıda olması gerekir. Her ortama farklı programlar hazırlanır. Öncelikle çok iyi bir araştırma yapar. Programı titizlikle uygular. Tehlike analizi, kritik kontrol noktaları sistemi hazırlayıp pest kontrolünü en yüksek standart seviyesine getirir. Zararlıyı önceden önlemek zararlı olduktan sonra kontrol altına almaktan daha iyi ve ekonomiktir.

Yorumlar (01)

Yorum Yap

Bir Sorunuz mu ? Var

E-Posta adresinizi bize gönderin biz sizinle iletişime geçelim.

top