Whatsapp Canlı Destek Butonu
loader

Adalar Böcek İlaçlama

Adalar Böcek İlaçlama;

Kısaca Tarihçesi; Adalar ilçesi, İstanbul'un Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada, Sedefadası, Sivriada, Yassıada, Kaşık Adası ve Tavşan Adası olmak üzere 9 adadan oluşan ilçesidir ve nüfusu yaklaşık 2008 yılındaki sayımlara göre 18.
000 kadardır.
Adalar ilçesinin merkezi Büyükadadır ve 5 mahalleden oluşmaktadır.
Bu mahalleler; Maden Mahallesi, Nizam Mahallesi, Kınalıada Mahallesi, Burgazadası Mahallesi, Heybeliada Mahallesidir.
Adalar ilçesinin, özellikle Bizans döneminde birçok saray mensubunun sürgün yeri olması nedeniyle bir diğer adı da Prens Adaları'dır.

Adalar'ın İstanbul'a en yakın olanı Kınalıada, en uzak olanı ise Tavşan adasıdır.
Adalar ilçesine ilk vapur seferleri 1846 yılında Galata Köprüsü'nden başlamıştır.
Günümüzde ise kabataş, Kadıköy ve Bostancı'dan sürekli deniz yolu bağlantısı vardır.

Adalar'da yaşayan insan nüfusunun çeşitli toplumsal ve siyasi olaylar sonucu dönem dönem buradan ayrılması ve yerleşim alanlarının az olması nedeniyle nüfusu azalmıştır.
Özellikle 1950'den günümüze kadar, Adalar'da sürekli oturan nüfus azalırken yörenin etnik ve sosyal yapısı da değişmiştir.
Hıristiyan, özellikle de Rum ve Ermeni nüfusta çok büyük azalma olurken İstanbul içi ve dışı doğumlu Müslüman nüfus büyük bir artış göstermiştir.

İstanbul, Türkiye'nin en kalabalık, iktisadi ve kültürel açıdan en önemli şehridir.
Nüfusun artması ile birlikte böcek, haşere ve farelerde yiyecek bulmak amacı ile insanların yaşam alanlarına yönelmektedir.

Anti Haşere İlaçlama olarak, firmamız Adalar ilçesi ve İstanbul genelinde tüm semtlere böcek ve haşere ilaçlama hizmeti sunmaktadır.
 

 

Adalar genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahtakurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, kene, fare, akrep, örümcek, kırkayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresivb.
şeklinde sıralanabilir.
 

Anti Haşere İlaçlama, İstanbul’un her ilçesineuygun ve ekonomik fiyat garantisi ile en güvenilir şekilde ilaçlama uygulamasını sunmaktadır.
Etkili ilaçlar ve uzman personeli ile hizmet verenşirketimizi arayarak her türlü yardımı alabilirsiniz.

.

100%
Kalite
2055+
Mutlu Müşteri
845+
Başarılı Görev
257+
Tutkulu Çalışan
top