Whatsapp Canlı Destek Butonu
loader

Esenyurt Böcek İlaçlama

Esenyurt  Böcek İlaçlama;

Kısaca tarihçesi;19.
yüzyılın başlarında Ekrem Ömer Paşa'ya ait çiftlik toprağında kurulan yerleşme, buranın hissedarlarından olan Eşkinozgillerden Eşkinoz adını almıştır.
İlk yerleşim, Merkez Mahallesi'nde Köy içi Mevkiinde oluşmuştur.
Bugün hala bu alanda bulunan çingenelerin yaşadığı ve yerleşmenin en yoğun özelliklerini taşıyan Çingene Mahallesi ilk yerleşmenin çekirdek alanlarından biridir.
1920–1938 yıllarında bölgeye gelen Romanya ve Bulgaristan göçmenlerinin ikamet ettiği Merkez Mahallesi'nin kuzey kesiminde bulunan göçmen mahallesi de yerleşmenin en eski bölgesidir.
 

Esen yurt yerleşim yeri bütünü, Marmara bölgesinin Trakya alt bölgesinde, İstanbul Metropol itan alan sınırları içerisinde yer almaktadır.
Bu bölgenin doğusunda Küçükçekmece Gölü, batısında Büyükçekmece, kuzeyinde Hoşdere köyü ve TEM Karayolu, güneyinde Firiz köy ve E-5 Karayolu bulunmaktadır.
 

Esenyurt’da İlaçlama faaliyetleri 20 mahalle’de devam etmektedir.
Bunlar;

Namık Kemal Mahallesi, Atatürk Mahallesi, İstiklal Mahallesi,Çakmaklı Mahallesi, İncirtepe Mahallesi, Saadetdere Mahallesi, İnönü Mahallesi, Fatih Mahallesi, Örnek Mahallesi,Talatpaşa Mahallesi, Mehterçeşme Mahallesi, Pınar Mahallesi,Sanayii Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Güzelyurt Mahallesi,Cumhuriyet Mahallesi, Ardıçlıevler Mahallesi, Yenikent Mahallesi, Yeşilkent Mahallesi,Merkez Mahallesi.
 

Esenyurt ilaçlama servisimizce ilaçlama yapılan böcekler;

 

hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, tespihböceği , güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi'dir.
 

 

Anti Haşere İlaçlama, İstanbul’un her ilçesineuygun ve ekonomik fiyat garantisi ile en güvenilir şekilde ilaçlama uygulamasını sunmaktadır.
Etkili ilaçlar ve uzman personeli ile hizmet verenşirketimizi arayarak her türlü yardımı alabilirsiniz.

.

100%
Kalite
2055+
Mutlu Müşteri
845+
Başarılı Görev
257+
Tutkulu Çalışan
top