Whatsapp Canlı Destek Butonu
loader

Zeytinburnu Böcek İlaçlama

Zeytinburnu Böcek İlaçlama;

Kısaca Tarihçesi; Zeytinburnu, İstanbul ilinde bir ilçesidir.
Zeytinburnu 1957 yılında ilçe olmuştur.
Surlarla ayrılmış olanZeytinburnu, E-5 karayoluna sınır ve havalimanına 15-20 dakikalık mesafededir.
Bu nedenle İstanbul'un dışarı açılan önemli bir penceresidir.
Doğuda Fatih, kuzeyde Bayrampaşa, batıda Güngören ve Bakırköy, güneyde ise Marmara Denizi'yle çevrilidir.
 Zeytinburnu'nda ilk yerleşim İstanbul'un Türklerin eline geçmesiyle beraber Kazlıçeşme dolaylarına Kudüslü Papazlar diye adlandırılan insan topluluklarının yerleşmesiyle başlamıştır.
İstanbul, Türklerin eline geçince çok eskiden kentte yerleşmiş olan Rumlar ile Türkler arasında anlaşmazlık çıkar.
Bu anlaşmazlık sonucu, Kudüs'lü Papazlar bugün Zeytinburnu olarak bilinen deniz kıyısına yerleştirilir.
 Buraya yerleşen papazların İstanbul içine kalanlara göre daha dindar oldukları, İstanbul içinde eski yerlerinde kalan papazların Hristiyan dininin kurallarını çiğnemelerine göz yumamadıkları için o çağlarda boş olan bu topraklar üzerine yerleştikleri söylentileri günümüze değin ulaşmış bulunuyor.
Bir süre sonra, Zeytinburnu ile Kazlıçeşme dolayları Kudüslü Papazların, türlü tarım ürünleri, zeytin ve birçok yemişler yetiştirerek, gönüllerince yaşam sürdürdükleri bir yöre durumuna geldi.
 

Zeytinburnu’nda  İlaçlama faaliyetleri 13 mahalle de devam etmektedir.
Bunlar;   

 

Beştelsiz Mahallesi,  Çırpıcı Mahallesi, Gökalp Mahallesi, Kazlıçeşme Mahallesi, Maltepe Mahallesi,  Merkezefendi  Mahallesi, Nuripaşa Mahallesi, Seyitnizam Mahallesi, Sümer Mahallesi, Telsiz Mahallesi, Veliefendi Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi 

Zeytinburnu ilaçlama servisimizin ilaçlama yaptığı böcekler;hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresişeklinde sıralanabilir.

 Anti Haşere İlaçlama, İstanbul’un her ilçesineuygun ve ekonomik fiyat garantisi ile en güvenilir şekilde ilaçlama uygulamasını sunmaktadır.
Etkili ilaçlar ve uzman personeli ile hizmet veren şirketimizi arayarak her türlü yardımı alabilirsiniz.

.

100%
Kalite
2055+
Mutlu Müşteri
845+
Başarılı Görev
257+
Tutkulu Çalışan
top